Atentát - Herecké obsazení

Herecké obsazení seriálu Atentát

Hana Vagnerová (Tereza Hodačová)

Hana Vagnerová (Tereza Hodačová)

Datum narození: 21.2.1983
Znamení: ryby

Tereza Hodačová: Tereza pracuje v ochrance premiéra. V době, kdy je Tereza s premiérem na návštěvě u prezidenta republiky v Lánech, tam pronikne muž v přestrojení. Ochranka selže, zato Tereza okamžitě zareaguje. Prezident ocení její rychlou reakci a nabídne jí, aby se stala jeho bodyguardem.

Hana Vagnerová je česká herečka. Vyrostla na pražském Jižním Městě, oba její rodiče jsou programátoři. Po absolvování gymnázia byla přijata na DAMU, VŠE a Matematicko-fyzikální fakultu UK. Zpočátku studovala dvě vysoké školy současně, ale nakonec u ní herectví zvítězilo nad ekonomií... více o herečce Haně Vagnerové.


Robert Jašków (Dan Chládek)

Robert Jašków (Dan Chládek)

Datum narození: 4.12.1969
Znamení: střelec

Dan Chládek: Po tom co se rozešel s Terezou stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza. Jeho nová parťačka je Eva Jánská.

Robert Jašków je český divadelní, televizní a filmový herec. Narodil se ve východočeském Trutnově, ale vyrůstal v Peci pod Sněžkou. Po maturitě na gymnáziu v Trutnově vystudoval pražskou DAMU... více o herci Robertu Jaškówovi.


Jan Kraus (Václav Wolf)

Jan Kraus (Václav Wolf)

Datum narození: 15.8.1953
Znamení: lev

Václav Wolf je prezidentem ČR. Po nepovedeném atentátu na něj si vybere Terezu jako svou osobní ochranku. Jeho žena je Ester Wolfová.

Jan Kraus je český herec, moderátor, publicista, dramatik a režisér. Moderoval populární pořad Uvolněte se, prosím v České televizi, jehož obdobu pod názvem Show Jana Krause uvádí na Prima TV... více o herci Janu Krausovi.


Anna Šišková (Ester Wolfová)

Anna Šišková (Ester Wolfová)

Datum narození: 30.6.1960
Znamení: rak

Ester Wolfová je první dáma České republiky a manželka prezidenta Václava Wolfa.

Anna Šišková je slovenská herečka. Studovala na Pedagogické fakultě Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Prešově (1979 – 1982), kde v letech 1980 – 1981 byla členkou činohry Divadla Jonáše Záborského... více o herečce Anně Šiškové.


Marek Taclík (Jiří Forestek)

Marek Taclík (Jiří Forestek)

Datum narození: 9.5.1973
Znamení: býk

Jiří Forestek je prezidentův poradce a nejbližší spolupracovník, který je mu stále nablízku.

Marek Taclík je český herec. Po maturitě na gymnáziu v Duchcově vystudoval pražskou DAMU, kterou ukončil v roce 2000. Po ukončení studia na DAMU působil nejprve v souboru CD94, poté odešel do pražského Činoherního klubu, hrál také v Dejvickém divadle a v Divadelním spolku Kašpar v Divadle v Celetné... více o herci Marku Taclíkovi.


Jiří Dvořák (Bronislav Miler)

Jiří Dvořák (Bronislav Miler)

Datum narození: 4.2.1967
Znamení: vodnář

Bronislav Miler je majitel vlivné bezpečnostní agentury Stín.

Jiří Dvořák je český herec. Před vystudováním brněnské JAMU působil rok jako elév v Severomoravském divadle v Šumperku. Po studiích nastoupil do angažmá Státního divadla Brno (1989–1992), potom přešel do Městského divadla v Brně (1992–1999). V roce 1999 se stal členem uměleckého souboru pražského Divadla na Vinohradech, kde působí dodnes... více o herci Jiřím Dvořákovi.


Jan Dolanský (Ota Kofčín)

Jan Dolanský (Ota Kofčín)

Datum narození: 14.2.1978
Znamení: vodnář

Ota Kofčín byl propuštěn na základě prezidentské milosti.

Jan Dolanský je český herec a dabér. Jan Dolanský se narodil v Hradci Králové, ale v 8. ročníku se přestěhoval s rodinou do Prahy. Po osmileté základní školní docházce začal studovat herectví na Pražské konzervatoři, kterou ukončil v roce 1997... více o herci Janu Dolanském.


Andrea Opavská (Eva Jánská)

Andrea Opavská (Eva Jánská)

Datum narození:
Znamení:

Eva Jánská je nová parťačka Dana Chládka.

Andrea Opavská je česká herečka... více o herečce Andree Opavské.


Zdroj a foto www.nova.cz